strzałka do góry
serwis VOLVO Trucks
SERWISY JÓZEF SKRZYPA
AUTORYZOWANE SERWISY
Szczecin - Słubice - Sycewice - Zielona Góra
DEALER ROKU VOLVO TRUCKS 2007, 2009, 2011
serwis RENAULT Trucks

KONTAKT - Oddział Zielona Góra

Serwisy Józef Skrzypa Spółka z o.o., Spółka Komandytowa
Serwis Dual Brand - Volvo Truck & Renault Trucks

ADRES:

ul. Kostrzyńska 1
65-127 Zielona Góra
serwiszielonagora@skrzypa.pl

TELEFONY:

  • +48.68 451 71 81

GODZINY OTWARCIA:

pon.: 8:00-20:00
wt.-pt.: 7:00-21:00
sob.: 7:00-15:00

LOKALIZACJA

PERSONAL KONTAKT

  • Tomasz Piekoszewski
    Dyrektor Zarządzający / Prokurent
    tel. +48.91 466 60 52
    tel. kom. +48.601 373 149
    e-mail: t.piekoszewski@skrzypa.pl
  • Radosław Zawiliński
    Dyrektor ds. Administracyjnych / Z-ca Dyrektora Zarządzajacego / Prokurent
    tel. +48.91 466 60 52
    tel. kom. +48.693 368 831
    e-mail: r.zawilinski@skrzypa.pl
  • Tomasz Nowakowski
    Dyrektor ds. Technicznych
    tel. kom. +48 691 047 430
    e-mail: t.nowakowski@skrzypa.pl
  • Daniel Adamczyk
    Menadżer Serwisu
    tel. kom. +48.885 260 510
    e-mail: d.adamczyk@skrzypa.pl
  • Tomasz Rogala
    Z-ca Menadżera ds. Warsztatu
    tel. kom. +48.669 150 940
    e-mail: t.rogala@skrzypa.pl
  • Jakub Fatyga
    Reprezentant Handlowy Renault Trucks Sieci Serwisy Józef Skrzypa
    tel. kom. +48.885 750 190
    e-mail: j.fatyga@skrzypa.pl
  • Agata Pilecka
    Z-ca Menadżera Serwisu ds. Części
    tel. kom. +48.667 390 670
    e-mail: a.pilecka@skrzypa.pl
  • Dział Likwidacji Szkód
    tel. kom. +48 691 047 430
    e-mail: szkody@skrzypa.pl
POWRÓT DO KONTAKTU